A Plébániai Tanácsadó Testület eskütétele Kunszigeten (2021.08.08.)

Egyházközségünkben a plébániai tanácsadó testület 5 éves megbízatása tavaly tavasszal lejárt. Az új testületi tagok választását egy éve augusztusban tartottuk. A testület eskütételére az idei búcsúi szentmise keretein belül került sor. A megválasztott új testület az elnök vezetésével az egyházközséget érintő kérdésekben dönt. Az egyes tagok vállalt feladataik szerint segítik az egyházközség működését: Karitász gyűjtéseket szerveznek, részt vesznek az egyházi programok, ünnepek lebonyolításában, az épületek (templom, plébánia) gondnoki feladatait látják el, illetve megszervezik az egyházközségi hozzájárulás évenkénti beszedését.

A Kunszigeti Plébániai Tanácsadó Testület 2020-ban megválasztott tagjai és tisztségeik:
Ács Péter
Angyal Tamás – templomgondnok
Bélaváriné Virág Margit – karitász felelős
Kungl Anita – kommunikációs felelős
Major Ernő – jegyző
Szalai Árpád – pénztáros
Szalai József
Szalai Márk
Szalai Miklós
Szalai Sándor – alelnök
Tóth Balázs – rendezvény felelős
Tóth Zoltán – számvizsgáló
Varga Balázs – plébániai gondnok
Virger Gyula – számvizsgáló
Winkler Zsolt plébános – elnök

Leköszönő tagjaink:
Csapó Gábor
Jursicsné Varga Andrea
Szalai István
Varga Gyula
A leköszönő tagoknak ezúton is köszönjük áldozatos munkájukat.