III. Farsangi Egyházközségi Bál (2022.02.19.)

Február 19-én, szombaton egyházközségeink egy év kihagyása után ismét együtt kapcsolódhattak ki az immár hagyományossá vált Farsangi Egyházközségi Bálon az öttevényi sportcsarnokban.

Az estet Zsolt atya köszöntője után az Ifjúsági Kör tánca nyitotta meg. A finom falatokról a Rábakész gondoskodott. A vacsora után egy hatalmas torta is várta a résztvevőket.

Az estet színes és érdekes kvízek, illetve egy különleges táncos produkció gazdagította. A kedves Hívek felajánlásából az est folyamán rengeteg tombolatárgy talált új gazdára. A kitartóak éjszaka még egyszer megnézhették az Ifikör nyitótáncát is.

Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük a szervezőknek és Zsolt atyának a bálozás, találkozás lehetőségét és élményét!