“Mindenkinek mindene lettem” (1Kor 9,22) – Zsolt atya ezüstmiséje Öttevényen (2018.06.24.)

Június 24-én, templomunk búcsúnapján, Keresztelő Szent János ünnepén tartotta Zsolt atya jubileumi ezüstmiséjét. Pappá szentelésének 25 éves évfordulója alkalmából a szentmisében az atya hálát adott az eltelt évekért. A szentbeszédben Németh László püspöki helynök atya szólt a hívekhez. A szentmise végén Zsolt atya ezüstmisés áldásban részesítette a megjelenteket, majd a plébánia udvarán agapé keretében folytatódott az ünneplés.

Köszönjük Zsolt atya papságának 25 éves és körünkben eltöltött 14 éves szolgálatát! Reméljük, még sokáig lehet egyházközségeinkben! Életére és további munkájára a Jóisten áldását kérjük!

(Szöveg: Sallai Regina, fotó: Bartha Zoltán)