Család(ki)képző nap Kunszigeten (2018.04.14.)

„Egy nap a családokért!” – ezzel a szlogennel került megrendezésre első családi napunk Kunszigeten. Az esemény 10 órakor kezdődött a templomban, melyet főelőadónk, Ritter Andrea szakpszichológus „Család, mint sorsformáló erő” című előadásával nyitott meg.

Ezután pszichológusok, mentálhigiénés szakemberek vezetésével kiscsoportos beszélgetésekre gyűlhettek össze az érdeklődők az iskolába és a templomba. A legkisebbeket kézműves foglalkozás várta a plébánián. Az ebéd közös bográcsból került az asztalra.

Délután a családok csapatokat alkotva mérték össze erejüket a sportcsarnokban. Egész nap tombolt a tombola; köszönjük a támogatóknak az értékes nyeremények felajánlását! A programokat a Hangraforgó együttes koncertje és táncház zárta.

Köszönjük Winkler Zsolt atyának – a főszervezőnek – és csapatának, hogy kicsik és nagyok együtt lehettek ezen a napon!

A (ki)képzésnek ezzel nincs vége, szeretnénk hagyományt teremteni és minden évben egy napot a családokért szentelni!

(Szöveg: Sallai Regina, Kép: Király Péter, Frank György)