Bérmálás (2017.05.28.)

Május 28-án, Urunk mennybemenetelének ünnepén a mosonszentmiklósi templomban Németh László helynök atya 19 fiatalnak szolgáltatta ki a bérmálás szentségét. A mosonszentmiklósi egyházközségből 6 fiatal, az öttevényiből 9, a börcsi és az abdai egyházközségből 2-2 fiatal részesült a Szentlélek ajándékaiban. Az atya szentbeszédben szólt a hittanosokhoz, és buzdította őket, hogy maradjanak meg hitükben ebben a rohanó világban is, illetve jó tanácsokkal látta el őket a jövőre nézve. Helynök úr mellett kerületi esperesünk, Győri Imre atya is részt vett a szentmisén. Köszönjük Winkler Zsolt atyának és Bors Imre atyának a hittanosok felkészítését, és kérjük a híveket, imádkozzanak bérmálkozóinkért, hogy az Egyház teljes jogú tagjaiként hűségesek maradjanak hitükhöz!

(Szöveg: Sallai Regina, kép: Bedő Csaba, Frank Györgyné, Nagy István)